Што се уплаќа денес? (11.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но затоа денес очекуваме да ја исправиме грешката.

Од 17:45 во рамките на квалификациите за СП од Азија се сретнуваат селекциите на Катар и Индија.
Катар во последните пет натпревари запиша четири победи и едно реми, додека Индија во истиот временски период оствари три порази и две реми.

Катар – Индија – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 78.902 евра. За победа на Катар уплатени се 57.487 евра, за реми 9.912 евра, додека останатите 11.503 евра се уплатени за победа на Индија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*