Облог без ризик во 20Bet за НБА натпреварите!

За неколку дена ни следуваат НБА плеј оф натпревари, а обложувалницата на 20Bet ни ја претстави новата промоција која вклучува обложување без ризик токму за овие дуели.

Имено, станува збор за облог без ризик, поточно доколку се обложите на НБА плеј оф натпреварите вие автоматски се заштитувате и доколку облогот е губитен, во тој случај ви следува 50% повраток на вашите средства, но најмногу до 100 евра.

Доколку се уште немате сметка во 20Bet, тоа може да го сторите ТУКА.

Услови и правила за користење

  • Понудата е активна за сите играчи кои имаат направено најмалку еден успешен депозит
  • Минималниот депозит за да се квалификувате за оваа промоција е 10 евра
  • Максималниот повраток може да биде 50% до 100 евра
  • Повратокот се активира во форма на бесплатни средства за обложување

Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на 20Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*