Што се уплаќа денес? (02.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме повторно дека уплатата ќе не доведе до добивка и денес како што тоа било многу пати досега.

Од 18:00 се игра последниот заостанат натпревар од италијанската Серија А за оваа сезона каде што ќе се сретнат Аталанта и Фиорентина.

Домаќините освоија 69 бода преку 21 победа, 6 реми и 10 порази и можат да стигнат до третата позиција со евентуална победа на овој дуел, додека Фиоретнина се на 8-то место и имаат 57 бода и тука и ќе завршат.

Аталанта – Фиорентина – 1 @ 1.79

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 144.559 евра. За победа на Аталанта уплатени се 92.494 евра, за реми 20.550 евра, додека останатите 31.55 евра се уплатени за победа на Фиорентина.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*