Што се уплаќа денес? (21.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И вчера бевме добитни во оваа категорија, а искрено очекуваме таа победничка серија да продолжи и денес.

Од 19:30 во рамките на израелската ХА АЛ лига се сретнуваат екипите на Хапоел Хаифа и Макаби Тел Авив.

Хапоел Хаифа во последните пет натпревари запиша две победи и три порази, додека Макаби Тел Авив во истиот временски период оствари четири победи и едно реми.

Хапоел Хаифа – Макаби Тел Авив – 2 @ 1.60

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 82.445 евра. За победа на Хапоел Хаифа уплатени се 11.256 евра, за реми 12.395 евра, додека останатите 58.794 евра се уплатени за победа на тимот на Макаби Тел Авив.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*