Што се уплаќа денес? (15.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веќе неколку дена по ред сме добитни во оваа категорија. Веруваме дека денес повторно ќе ви претставиме предлог кој ќе ни донесе добивка.

Од 19:30 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Рајо Валекано и Гранада.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

Рајо Валекано – Гранада – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 101.597 евра. За победа на Рајо Валекано уплатени се 88.120 евра, за реми 10.695 евра, додека останатите 2.782 евра се уплатени за победа на Гранада.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*