Што се уплаќа денес? (12.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И денес се надеваме дека информациите за уплатата ќе ни помогнат за да наплатиме супер квота.

Од 16:15 во рамките на шпанската Ла Лига ќе се сретнат екипите на Атлетико Мадрид и Селта Виго. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија две победи, едно реми и два порази.

Атлетико Мадрид – Селта – 1 @ 1.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 110.054 евра. За победа на Атлетико Мадрид уплатени се 82.495 евра, за реми 10.540 евра, додека останатите 17.019 евра се уплатени за победа на Селта.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*