Што се уплаќа денес? (04.05.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И самите сме сведоци на фактот дека досега уплатата многу пати ни била одличен показател, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Шефилд и Нотингем Форест. Домаќините во последните пет натпревари запишаа едно реми и четири порази, додека гостите во истиот временски период остварија една победа, едно реми и три порази.

Шефилд – Нотингем Форест – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.577 евра. За победа на Шефилд уплатени се 17.725 евра, за реми 20.966 евра, додека останатите 53.886 евра се уплатени за победа на Нотингем Форест.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*