Што се уплаќа денес? (28.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За денес во категоријата со уплатата издвоивме натпревар од норвешката прва лига каде што забележана е голема сума на уплата за победа на домаќините.

Од 17:00 се сретнуваат екипите на Лилестром и Хам Кам. Домаќините досега собраа 6 бода преку 2 победи и 2 порази, додека гостите имаат само еден бод бидејќи на 5 изиграни натпревари остварија едно реми и четири порази.

Лилестром – Хам Кам – 1 @ 1.61

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.578 евра. За победа на Лилестром уплатени се 73.594 евра, за реми 22.174 евра, додека останатите 13.810 евра се уплатени за победа на Хам Кам.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*