Што се уплаќа денес? (27.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати досега информациите за уплатата ни биле одличен показател, па веруваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 18:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Леверкузен и Штутгарт.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и две реми, додека гостите во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Леверкузен – Штутгарт – 1 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 94.449 евра. За победа на Леверкузен уплатени се 72.404 евра, за реми 10.540 евра, додека останатите 11.505 евра се уплатени за победа на Штутгарт.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*