Што се уплаќа денес? (26.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата за среќа и вчера ни беше точен показател, па веруваме дека истото победничко темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:45 во рамките на шкотскиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Ердрионианс и Данди Јунајтед.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија четири победи и едно реми.

Ердрионианс – Данди Јунајтед – 2 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 78.892 евра. За победа на Ердрионианс уплатени се 10.434 евра, за реми 20.504 евра, додека останатите 47.954 евра се уплатени за победа на Данди Јунајтед.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*