Што се уплаќа денес? (18.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И вчера уплатата ни беше одличен показател, па благодарение на тоа наплативме супер квота и се надеваме дека и денес може да биде така.

Од 21:00 во рамките на конференциската лига се сретнуваат екипите на Фенербахче и Олимпијакос.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија четири победи и еден пораз.

Фенербахче – Олимпијакос – 1 @ 1.55 во 22Bet

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.485 евра. За победа на Фенербахче уплатени се 71.223 евра, за реми 10.404 евра, додека останатите 7.858 евра се уплатени за победа на Олимпијакос.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*