Што се уплаќа денес? (13.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата можат да ни бидат одличен показател, па благодарение на тоа да наплатиме одлична квота.

Од 16:00 во рамките на англиската Премиер лига ќе се сретнат екипите на Брентфорд и Шефилд Јунајтед.

Брентфорд во последните пет натпревари запишаа три реми и два порази, а ист таков идентичен учинок остварија и гостите.

Брентфорд – Шефилд Јунајтед – 1 @ 1.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 81.223 евра. За победа на Брентфорд уплатени се 64.559 евра, за реми 12.495 евра, додека останатите 4.169 евра се уплатени за победа на Шефилд Јунајтед.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*