Што се уплаќа денес? (11.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера не успеавме да наплатиме во оваа категорија, но затоа денес сме тука да ја поправиме грешката.

Од 21:00 во рамките на конференциската лига – плеј оф се сретнуваат екипите на Астон Вила и Лил.

Астон Вила во последните пет натпревари запишаа две победи, две реми и еден пораз, додека Лил во истиот временски период оствари три реми и две победи.

Астон Вила – Лил – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 142.384 евра. За победа на Астон Вила уплатени се 91.203 евра, за реми 20.598 евра, додека останатите 30.583 евра се уплатени за победа на Лил.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*