Што се уплаќа денес? (08.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата веруваме дека ќе бидеме добитни и денес и дека ќе наплатиме супер квота.

Од 20:30 во рамките на шпанската Ла Лига 2 се сретнуваат екипите на Сантандер и Алкоркон.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и две реми, додека Алкоркон во истиот временски период запиша една победа, две реми и два порази.

Сантандер – Алкоркон – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.304 евра. За победа на Сантандер уплатени се 71.222 евра, за реми 9.494 евра, додека останатите 11.588 евра се уплатени за победа на Алкоркон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*