Што се уплаќа денес? (07.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на информациите за уплатата, досега сме биле многу пати добитни, па веруваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 20:45 во рамките на италијанската Серија А ќе се сретнат екипите на Јувентус и Фиорентина.
Јувентус е на горниот дел на табелата, но некако како да го загуби чекорот за титулата, па ќе мора да се задоволат само со пласман во ЛШ. Од друга страна Фиорентина е во тесна конкуренција за Европа, но им предвидуваме голема борба до крајот.

Јувентус – Фиорентина – 1 @ 1.88

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 142.899 евра. За победа на Јувентус уплатени се 100.320 евра, за реми 19.857 евра, додека останатите 22.722 евра се уплатени за победа на Фиорентина.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*