Што се уплаќа денес? (04.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Со добивка продолживме и вчера во оваа категорија, а се надеваме дека и денес ќе биде исто така.

Од 20:30 во рамките на швајцарската Супер лига се сретнуваат екипите на Луцерн и Ивердон.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, а гостите пак остварија една победа, едно реми и три порази во истиот временски период.

Луцерн – Ивердон – 1 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 82.443 евра. За победа на Луцерн уплатени се 61.178 евра, за реми 10.320 евра, додека останатите 10.945 евра се уплатени за победа на Ивердон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*