Што се уплаќа денес? (01.04.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата, вчера наплативме супер квота, па веруваме дека и денес ќе го продолжиме истото победничко темпо.

Од 16:00 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Ковентри и Кардиф.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека Кардиф во истиот временски период оствари три победи и два порази.

Ковентри – Кардиф – 1 @ 1.45

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.990 евра. За победа на Ковентри уплатени се 72.102 евра, за реми 9.532 евра, додека останатите 8.356 евра се уплатени за победа на Кардиф.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*