Што се уплаќа денес? (29.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И вчера бевме добитни во оваа категорија, а веруваме дека победничката серија ќе ја продолжиме и денес.

Од 21:00 во рамките на англискиот Чемпионшип ќе се сретнат екипите на Вотфорд и Лидс.
Домаќинтие во последните пет натпревари запишаа една победа, едно реми и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија три победи, едно реми и еден пораз.

Вотфорд – Лидс – 2 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.233 евра. За победа на Вотфорд уплатени се 12.449 евра, за реми 24.549 евра, додека останатите 61.235 евра се уплатени за победа на Лидс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*