Натпревар со традиција (26.03.2024)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 20:45 во рамките на англиската Национал лига се сретнуваат екипите на Гејтсхед и Хартелпул.

Гејтсхед е на 6-та позиција со 63 бода и учинок од 18 победи, 9 реми и 12 порази.

Хартелпул е на 14-то место и досега имаат освоено 49 бода преку 14 победи, 7 реми и 18 порази.

Овие две екипи досега се имаат сретнато седум пати и на сите тие дуели добитен е типот ГГ3+, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог

ГГ3+ @ 1.77 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*