Што се уплаќа денес? (23.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес веруваме дека информациите за уплатата ќе ни бидат точен показател и дека благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 20:00 во рамките на Примера А лигата на Колумбија се сретнуваат екипите на Милионариос и Депортиво Кали.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири порази и едно реми, додека гостите во истиот временски период остварија една победа и четири порази.

Милионариос – Депортиво Кали – 1 @ 1.56

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 78.712 евра. За победа на Милионариос уплатени се 51.120 евра, за реми 10.320 евра, додека останатите 17.272 евра се уплатени за победа на Депортиво Кали.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*