Што се уплаќа денес? (16.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес очекуваме информациите за уплатата да ни бидат одличен показател и благодарение на тоа да наплатиме супер квота.

Од 15:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Мајнц и Бохум.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, едно реми и три порази, додека гостите во истиот временски период остварија една победа, едно реми и три порази.

Мајнц – Бохум – 1 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 99.902 евра. За победа на Мајнц уплатени се 72.102 евра, за реми 10.548 евра, додека останатите 17.252 евра се уплатени за победа на Бохум.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*