Што се уплаќа денес? (12.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера благодарение на уплатата наплативме супер квота, па веруваме дека со истото темпо ќе продолжиме и денес.

Од 20:45 во рамките на англиската Лига 1 ќе се сретнат екипите на Портсмут и Бартон.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и две реми, додека гостите во истиот временски период остварија една победа, едно реми и три порази.

Портсмут – Бартон – 1 @ 1.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 91.019 евра. За победа на Портсмут уплатени се 71.225 евра, за реми 10.203 евра, додека останатите 9.591 евра се уплатени за победа на Бартон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*