Што се уплаќа денес? (05.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата, вчера запишавме добивка во оваа категорија, па веруваме дека со добитната серија ќе продолжиме и денес.

Од 21:00 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Ипсвич и Бристол.

Ипсвич во последните пет натпревари запишаа пет последователни победи, додека Бристол пак оствари две победи и три порази.

Ипсвич – Бристол – 1 @ 1.57

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 94.502 евра. За победа на Ипсвич уплатени се 81.202 евра, за реми 7.540 евра, додека останатите 5.760 евра се уплатени за победа на Бристол.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*