Што се уплаќа денес? (02.03.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека уплатата и денес ќе ни биде одличен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 16:00 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Брентфорд и Челзи.
Домаќините се наоѓаат на вториот дел на табелата и зад себе , додека гостите имаат за нијанса подобар учинок, но имаат и поквалитетен тим.

Брентфорд – Челзи – 2 @ 2.15

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 144.449 евра. За победа на Брентфорд уплатени се 21.212 евра, за реми 25.549 евра, додека останатите 97.688 евра се уплатени за победа на Челзи.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*