Што се уплаќа денес? (25.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И самите сте сведоци на фактот дека уплатата многу често ни носи добивка, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 15:00 во рамките на француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Ница и Клермон.
Домаќините се наоѓаат на 3-та позиција со 39 освоени бода и учинок од 11 победи, 6 реми и 5 порази, додека гостите се на последната позиција со 16 бода кои ги имаат освоено преку 3 победи, 7 реми и 12 порази.

Ница – Клермон – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 88.177 евра. За победа на Ница уплатени се 72.102 евра, за реми 10.430 евра, додека останатите 5.645 евра се уплатени за победа на Клермон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*