Специјал тикет за натпреварот Интер – Атлетико Мадрид

Денес од 21:00 часот на „менито“ имаме два 1/8 финални натпревари од најелитното фудбалско натпреварување, Лига на шампиони.

Во Милано ќе се сретнат тимовите на Интер и Атлетико Мадрид. Домаќините се снаоѓаат одлично во домашното првенство, а забележаа и солидни резултати во групната фаза од ЛШ, па нивниот пласман во нокаут фазата не е случаен.

Атлетико Мадрид заостана во борбата за титула во Ла Лига, а во последното коло докажаа дека умеат да изиграат одлични натпревари и го победија тимот на Лас Палмас со висок резултат од 5-0.

Овде очекуваме интересен и неизвесен дуел, а затоа решивме да ви претставиме и специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*