Што се уплаќа денес? (20.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата и денес можат да ни бидат одличен показател, па повторно да наплатиме одлична квота.

Од 20:45 во рамките на англиската Лига 2 се сретнуваат екипите на Вимблдон и Кроули. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија една победа, едно реми и три порази.

Вимблдон – Кроули – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 88.226 евра. За победа на Вимблдон уплатени се 61.200 евра, за реми 10.540 евра, додека останатите 16.486 евра се уплатени за победа на Кроули.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*