Што се уплаќа денес? (16.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчерашното реми на дуелот Ајакс – Бодо не ни дозволи да наплатиме супер квота, но денес се надеваме дека ќе ја поправиме грешката.

Од 20:15 во рамките на швајцарската Челинџ лига се сретнуваат екипите на Тун и Арау.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и две реми, додека гостите во истиот временски период остварија три победи и два порази.

Тун – Арау – 1 @ 1.74

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 88.109 евра. За победа на Тун уплатени се 71.958 евра, за реми 10.549 евра, додека останатите 5.602 евра се уплатени за победа на Арау.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*