Што се уплаќа денес? (13.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, а очекуваме денес да ја поправиме грешката и да наплатиме супер квота.

Од 21:00 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на ВБА и Кардиф. Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека Кардиф во истиот временски период оствари една победа и четири порази.

ВБА – Кардиф – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.990 евра. За победа на ВБА уплатени се 82.122 евра, за реми 10.430 евра, додека останатите 17.438 евра се уплатени за победа на Кардиф.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*