Што се уплаќа денес? (10.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата често ни се од голема корист и благодарение на тоа наплаќаме солидна квота, па веруваме дека и сега ќе биде така.

Од 16:00 се сретнуваат екипите на Тотенхем и Брајтон. Домаќините се наоѓаат на 5-та позиција со 44 бода кои ги имаат освоено преку 13 победи, 5 реми и 5 порази, додека Брајтон е на 8-та позиција со 35 бода и учинок од 9 победи, 8 реми и 6 порази.

Тотенхем – Брајтон – 1 @ 1.85

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.990 евра. За победа на Тотенхем уплатени се 71.202 евра, за реми 7.106 евра, додека останатите 11.682 евра се уплатени за победа на Брајтон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*