Што се уплаќа денес? (01.02.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера запишавме добивка во оваа категорија, па веруваме дека со истото победничко темпо ќе продолжиме и денес.

Од 21:00 во рамките на Ла Лига ќе се игра заостанат натпревар во предградието на Мадрид каде што ќе се сретнат екипите на Хетафе и Реал Мадрид.

Хетафе е на 10-та позиција со вкупно 29 бода кои ги имаат освоено преку 7 победи, 8 реми и 6 порази, додека Реал Мадрид е на втората позиција со 54 бода и еден натпревар помалку од лидерот Жирона.

Хетафе – Реал Мадрид – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 147.899 евра. За победа на Хетафе уплатени се 14.559 евра, за реми 21.549 евра, додека останатите 111.791 евра се уплатени за победа на Реал Мадрид.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*