Што се уплаќа денес (29.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера за жал не ни беше добар показател, но веруваме дека денес ќе ја поправиме грешката и ќе ви претставиме добитен натпревар.

Од 20:45 ќе се сретнат екипите на Салернитана и Рома. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа и четири порази, додека Рома во истиот временски период оствари едно реми, две победи и два порази.

Салернитана – Рома – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 144.122 евра. За победа на Салернитана уплатени се 21.102 евра, за реми 25.668 евра, додека останатите 97.352 евра се уплатени за победа на Рома.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*