Што се уплаќа денес? (28.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Се надеваме дека уплатата и овој пат ќе ни биде одличен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 16:15 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Кадиз и Атлетик Билбао.
Кадиз во последните пет натпревари запиша две реми и три порази, додека Билбао пак спротивно од нив оствари четири победи и еден пораз.

Кадиз – Атлетик Билбао – 2 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.144 евра. За победа на Кадиз уплатени се 17.889 евра, за реми 15.559 евра, додека останатите 50.696 евра се уплатени за победа на Атлетик Билбао.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*