Што се уплаќа денес? (17.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

По кој знае кој пат уплатата ни донесе добивка, па веруваме дека со одличната серија резултати ќе продолжиме и денес.

Од 18:00 во рамките на кипарскиот Куп ќе се сретнат екипите на Ахнас и Арис Лимасол.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, едно реми и три порази, додека гостите остварија три победи и два порази.

Ахнас – Арис Лимасол – 2 @ 1.54

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 91.109 евра. За победа на Ахнас уплатени се 11.202 евра, за реми 15.549 евра, додека останатите 64.358 евра се уплатени за победа на Арис Лимасол.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*