Што се уплаќа денес? (15.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера бевме добитни, поточно наплативме супер квота, па веруваме дека и денес ќе продолжиме со истата серија.

Од 20:45 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Аталанта и Фросиноне.

Домаќините се наоѓаат на 8-та позиција и досега имаат освоено 30 бода, додека Фросиноне е на 15-то место со 19 бода.

Аталанта – Фросиноне – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.102 евра. За победа на Аталанта уплатени се 62.195 евра, за реми 11.099 евра, додека останатите 15.808 евра се уплатени за победа на Фросиноне.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*