Што се уплаќа денес? (12.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата, добивка запишавме и вчера во оваа категорија, но веруваме дека со истото темпо може да се продолжи и денес.

Од 18:00 во рамките на кипарскиот шампионат се сретнуваат екипите на Неа Саламис и АЕК Ларнака. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, додека гостите се во серија од четири победи и едно реми.

Неа Саламис – АЕК Ларнака – 2 @ 1.66

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 117.889 евра. За победа на Неа Саламис уплатени се 22.667 евра, за реми 29.099 евра, додека останатите 66.123 евра се уплатени за победа на АЕК Ларнака.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*