Што се уплаќа денес? (06.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес ние веруваме дека информациите за уплатата ќе ни бидат повторно одличен показател и дека ќе наплатиме супер квота.

Од 13:30 во англиската Лига 1 се сретнуваат екипите на Флитвуд и Дерби. Флитвуд во последните пет натпревари запиша три порази и две реми, додека Дерби во истиот временски период оствари три победи, едно реми и еден пораз.

Флитвуд – Дерби – 2 @ 1.61

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 95.102 евра. За победа на Флитвуд уплатени се 24.120 евра, за реми 15.943 евра, додека останатите 55.039 евра се уплатени за победа на Дерби.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*