Што се уплаќа денес? (03.01.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Без поголеми проблеми и вчера запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека ќе имаме можност да ја продолжиме оваа добра серија.

Од 18:00 во рамките на италијанскиот Куп се сретнуваат екипите на Аталанта и Сасуоло.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија едно реми и четири порази.

Аталанта – Сасуоло – 1 @ 1.40

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.553 евра. За победа на Аталанта уплатени се 71.002 евра, за реми 7.779 евра, додека останатите 13.772 евра се уплатени за победа на Сасуоло.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*