Специјал тикет за натпреварот Ливерпул – Њукасл

Денес во првиот ден од годината, од 21:00 часот ќе имаме можност да погледнеме натпревар каде што ќе се сретнат екипите на Ливерпул и Њукасл.

Ливерпул е со големи амбиции за да земат титула во Премиер лигата, но конкуренцијата не им дозволува туку така лесно да стигнат до тоа. Њукасл за разлика од нив имаа одличен почеток, но се докажа дека не се спремни да играат на повеќе фронтови.

Ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • 1 во прво полвуреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*