Што се уплаќа денес? (31.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Стигнавме и до последниот ден од оваа година, па ова ќе биде последниот текст со информации за уплатата за 2023 година и се надеваме дека со добивка ќе завршиме.

Од 15:30 во рамките на ¼ финалето од Кингс Купот во Бахреин се сретнуваат екипите на Ал Ахли Манама и Бусаитин.

Ал Ахли Манама е во одлична форма и на последните пет натпревари запишаа пет победи, додека Бусаитин во тој временски период оствари две победи, две реми и еден пораз.

Ал Ахли Манама – Бусаитин – 1

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 61.223 евра. За победа на Ал Ахли Манама уплатени се 43.129 евра, за реми 8.099 евра, додека останатите 9.995 евра се уплатени за победа на Бусаитин.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*