Што се уплаќа денес? (29.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За среќа, уплатата многу пати досега ни била точен показател, па веруваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 20:45 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Лацио и Фросиноне.

Домаќините во последните пет натпревари запишаа две победи, два порази и едно реми, додека гостите во истиот временски период остварија една победа, едно реми и три порази.

Лацио – Фросиноне – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 98.772 евра. За победа на Лацио уплатени се 71.102 евра, за реми 10.233 евра, додека останатите 17.437 евра се уплатени за победа на Фросиноне.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*