Што се уплаќа денес? (26.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес во оваа категорија се надеваме дека без поголеми проблеми ќе запишеме добивка.

Од 16:00 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Саутемптон и Свонси.

Саутемптон се наоѓаат на 4-то место со 45 бода и досега остварија 13 победи, 6 реми и 4 порази, додека Свонси е на 16-та позиција со 28 бода и учинок од 7 победи, 7 реми и 9 порази.

Саутемптон – Свонси – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 149.122 евра. За победа на Саутемптон уплатени се 111.209 евра, за реми 20.743 евра, додека останатите 17.170 евра се уплатени за победа на Свонси.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*