Што се уплаќа денес? (24.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес уплатата не води до натпревар од индиската ИСЛ лига и веруваме дека тоа ќе ни биде добар показател.

Од 13:00 се сретнуваат екипите на Бенгалуру и Норт Ист Јунајтед. Овие две екипи имаат ист број бодови и сличен учинок бидејќи гостите имаат еден натпревар помалку, но во овој случај домаќините ја имаат улогата на фаворити.

Бенгалуру – Норт Ист Јунајтед – 1 @ 1.83

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 52.120 евра. За победа на Бенгалуру уплатени се 32.122 евра, за реми 11.230 евра, додека останатите 8.768 евра се уплатени за победа на Норт Ист Јунајтед.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*