Што се уплаќа денес? (23.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати информациите за уплатата досега ни биле точен показател, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 16:00 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Фулам и Барнли.

Домаќините досега освоија 21 бод и се на средината на табелата, додека Барнли е дел од црвената зона и за нив очекуваме да се борат до самиот крај за да обезбедат опстанок.

Фулам – Барнли – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.192 евра. За победа на Фулам уплатени се 81.109 евра, за реми 8.902 евра, додека останатите 19.181 евра се уплатени за победа на Барнли.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*