Што се уплаќа денес? (17.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Денес веруваме дека информациите за уплатата ќе ни бидат одличен показател и дека благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Oд 12:30 се сретнуваат екипите на Милан и Монца. Домаќините во последните пет првенствени натпревари запишаа две победи, едно реми и два порази, додека гостите пак во истиот временски период остварија две победи, две реми и еден пораз.

Милан – Монца – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 135.543 евра. За победа на Милан уплатени се 91.230 евра, за реми 10.547 евра, додека останатите 33.766 евра се уплатени за победа на Монца.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*