Што се уплаќа денес? (15.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на информациите за уплатата и вчера запишавме добивка, па веруваме дека ќе продолжиме и денес со истото победничко темпо.

Од 21:00 во англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Нотингем Форест и Тотенхем. Домаќините се на 16-то место со вкупно 14 бода кои ги имаат освоено преку 3 победи, 5 реми и 8 порази, додека гостите се на 5-та позиција со 30 бода и учинок од 9 победи, 3 реми и 4 порази.

Нотингем Форест – Тотенхем – 2 @ 1.67

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 95.102 евра. За победа на Нотингем Форест уплатени се 14.144 евра, за реми 15.990 евра, додека останатите 64.968 евра се уплатени за победа на Тотенхем.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*