Што се уплаќа денес? (12.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера забележавме добивка во оваа категорија и се надеваме дека одличната серија ќе ја продолжиме и денес.

Од 21:00 во рамките на последното коло од групната фаза на ЛШ се сретнуваат екипите на Наполи и Брага. Наполи се наоѓа на 2-та позиција со 7 бода и учинок од 2 победи, 1 реми и 2 порази, додека Брага е на 3-та позиција со 4 бода кои ги имаат освоено преку 1 победа, 1 реми и 3 порази.

Наполи – Брага – 1 @ 1.53

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 148.892 евра. За победа на Наполи уплатени се 95.219 евра, за реми 25.092 евра, додека останатите 28.581 евра се уплатени за победа на Брага.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*