Што се уплаќа денес? (11.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата, вчера бевме добитни во оваа категорија и веруваме дека и денес ќе продолжиме со истото темпо.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Тенерифе и Алкоркон. Домаќините досега освоија 27 бода преку 8 победи, 3 реми и 7 порази и се наоѓаат на 10-та позиција, додека гостите имаат освоено 14 бода и се на дното на табелата.

Тенерифе – Алкоркон – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.112 евра. За победа на Тенерифе уплатени се 81.109 евра, за реми 6.659 евра, додека останатите 4.344 евра се уплатени за победа на Алкоркон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*