Што се уплаќа денес? (09.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата досега многу често ни е одличен показател, а веруваме дека и овој пат ќе биде така.

Од 16:00 во рамките на Премиер лигата се сретнуваат екипите на Манчестер Јунајтед и Борнмут.
Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека Борнмут во истиот временски период оствари идентичен учинок како и нивниот противник.

Манчестер Јунајтед – Борнмут – 1 @ 1.60

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 89.990 евра. За победа на Манчестер Јунајтед уплатени се 72.102 евра, за реми 9.099 евра, додека останатите 8.789 евра се уплатени за победа на Борнмут.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*