Што се уплаќа денес? (08.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни помогна да бидеме добитни, но денес веруваме дека таа грешка ќе се поправи.

Од 21:00 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Ковентри и Бирмингем.
Домаќините се на втората половина на табелата, поточно на 17-та позиција со вкупно 22 бода и учинок од 5 победи, 7 реми и 7 порази, додека гостите се на 15-то место и имаат еден бод повеќе, поточно 23.

Ковентри – Бирмингем – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 108.112 евра. За победа на Ковентри уплатени се 91.109 евра, за реми 9.505 евра, додека останатите 7.498 евра се уплатени за победа на Бирмингем.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*